Ogrody – mieszkania w Poznaniu

W każdym z miast są lokalizacje wyjątkowe, które posiadają unikalne atuty. Osoby, dla których mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu jest marzeniem idą w świetnym kierunku. Osiedle znajduje się w zachodniej części Jeżyc i wyróżnia się na tle innych walorami spacerowymi. Tylko tam znaleźć można pełne uroku jezioro Rusałka, bogaty w roślinność Ogród Botaniczny, a tuż obok Park Sołacki. Wszystko w niewielkich odległościach od siebie. Czy potrzeba więcej, aby poczuć się wspaniale bez opuszczania metropolii?

Poznaj urok Ogrodów i korzystne ceny mieszkań

Oferty, które przygotowała dla swoich Klientów Galeria Nieruchomości wyróżniają się pozytywnie na tle innych, jakie są dostępne w stolicy Wielkopolski. Dbamy o to, aby każdy miał możliwość znalezienia dla siebie idealnego lokalu. Mieszkania z dwoma, trzema czy nawet pięcioma pokojami są osiągalne i to w zaskakujących cenach. Ogrody jako część Poznania o specjalnych atutach rysuje się jako doskonałe miejsce do życia, zwłaszcza dla młodych rodzin.

Przestronne mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu – wystarczy się zdecydować

Choć osiedle znajduje się trochę na uboczu, jest doskonale skomunikowane. Pętla tramwajowa oraz szereg linii autobusowych pozwalają dotrzeć praktycznie w każde miejsce na terenie Poznania, a także poza jego granice. Warto dodać, że na miejscu znajdują się ważne placówki edukacyjne, na czele z wydziałami uniwersyteckimi – chodzi zarówno o Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, jak też o Uniwersytet Przyrodniczy.

Handel, usługi i spacery

Na terenie osiedla znajduje się wiele sklepów, w tym nowoczesny dyskont popularnej sieci handlowej. Nie mogło też zabraknąć punktów usługowych, w tym gabinetów stomatologicznych czy weterynaryjnych. Jednak tym, co wyróżnia to miejsce szczególnie są lokalizacje idealne do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu to okazja do tego, by móc udanie wypoczywać po pracy i nauce. Galeria Nieruchomości pomoże znaleźć Klientom lokum w tej okolicy. Zapraszamy chętnych!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: