Jeżyce – mieszkania w Poznaniu

Długo można wymieniać walory Poznania. Bez wątpienia niektóre dzielnice tego miasta zyskały szczególny status i z tego tytułu są bardzo lubiane przez wiele osób. Mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu rysuje się niemałemu gronu jako coś wspaniałego. Nie ma w tym nic dziwnego. Aktualnie jest to chyba najbardziej znana w Polsce dzielnica stolicy Wielkopolski. Stała się dynamicznym centrum rozwoju inicjatyw kulturalnych, ciekawej gastronomii oraz społecznych projektów. Warto tam żyć, o czym przekonuje się coraz więcej ludzi. Jeżyce nie tylko zachwycają ofertą kulturalną, ale to także miejsce bardzo funkcjonalne w codziennym życiu. Bliskość kilku dobrych szpitali, szkół i przedszkoli sprawia, że w tym miejscu czujemy się dobrze i bezpiecznie. Nie brakuje tu także pięknych miejsc sprzyjających rekreacji – urokliwe Stare Zoo z końca XIX wieku czy zaciszne uliczki pełne secesyjnych kamienic to tylko niektóre atrakcje tej jedynej w swoim rodzaju dzielnicy.

Piękno architektury i nowoczesne możliwości

Jedną z pereł Jeżyc były i są kamienice. Jedne w lepszym, inne w gorszym stanie, jednakże od lat systematycznie poddawane rewitalizacji. Imponuje jeżycka społeczność mieszkańców, przejawiająca szereg inicjatyw i pomysłów na rozwój okolicy. Łatwo stać się częścią tego małego świata. Galeria Nieruchomości poleca lokale z różną liczbą pokoi. Zarówno zlokalizowane w bliskich okolicach Rynku Jeżyckiego, jak też w zupełnie innych zakątkach dzielnicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to idealna lokalizacja na pierwsze mieszkanie – Poznań Jeżyce to adres dobry przede wszystkim dla osób młodych, które lubią, gdy dużo się dzieje. Każdy dzień tygodnia jest tu wyjątkowy. Centralne położenie Rynku Jeżyckiego to świetna okazja do zakupu zdrowej żywności. Duża ilość kawiarni i cukierni sprzyja spotkaniom i twórczym rozmowom w gronie znajomych.

Niedrogie i niemałe mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu

Wśród oferowanych Klientom opcji nie brakuje mieszkań z większą liczba pokoi i naprawdę sporym metrażem. Tyczy się to zwłaszcza lokali w kamienicach, z których zdecydowana większość była w ostatnich latach poddana kompleksowym modernizacjom. Same Jeżyce to mnogość sklepów mniejszych i większych, w tym również dyskontów popularnych sieci handlowych. Świetnie przedstawia się oferta kulturalna na czele z kultowym Kinem Rialto czy słynnym Centrum Amarant.

Bliskość centrum to kolejny walor

Dzięki świetnemu układowi transportu publicznego łatwo przedostać się z jeżyckich okolic do centrum miasta oraz w innych kierunkach. Jeśli ktoś chce doświadczyć walorów poznańskich pubów, multitapów, restauracji czy innych zakątków, nie będzie z tym żadnego problemu. Opłaca się kupić mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu, by cieszyć się doskonałą lokalizacją i bliskością Starego Miasta. Galeria Nieruchomości ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Mieszkania na Jeżycach to oferta dobra dla wszystkich – rodzin z dziećmi, singli, a także dla osób starszych.

Liczba ofert:

14
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
Mieszkanie · Sprzedaż

Poznań, Poznań-Grunwald

ul. Husarska
349 000 PLN
Więcej
Mieszkanie · Wynajem

Tulce

ul. Leśna
972 PLN
Więcej
Mieszkanie · Wynajem

Tulce

ul. Leśna
1 079 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Kokoszczyn

ul. Szeroka
120 000 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Kokoszczyn

ul. Szeroka
125 000 PLN
Więcej
Dom · Sprzedaż

Skoki

ul. Rakojedzka
479 000 PLN
Więcej
Mieszkanie · Sprzedaż

Poznań, Poznań-Stare Miasto

ul. Za Bramką
212 000 PLN
Więcej
Mieszkanie · Wynajem

Tulce

ul. Leśna
972 PLN
Więcej
Mieszkanie · Wynajem

Tulce

ul. Leśna
1 620 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Poznań, Szczepankowo

298 000 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Bolechowo

15 000 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Bolechowo

145 000 PLN
Więcej
Działka · Sprzedaż

Bolechowo

ul. Poligonowa
359 000 PLN
Więcej
Dom · Sprzedaż

Poznań, Smochowice

ul. Lęborska
769 000 PLN
Więcej