Referencje

„Kupilem dom a calosc prowadzil Pan Adrian Olczak. Wszystko przebieglo sprawnie i w milej atmosferze. Pan Adrian zawsze odbieral telefon i byl dyspozycyjny oraz pomocny w razie pytan z mojej strony czy tez watpliwosci.”

Michał Ch.

„Najpierw szczegółowa analiza nieruchomości, następnie pomoc w prowadzeniu negocjacji, a na koniec sprawna finalizacja transakcji. Słowem – polecam! Pan Adrian zaopiekował się wszystkim, całość poprowadzona bardzo sprawnie!”

Mateusz Sz.

„Zalezalo mi na bardzo szybkiej sprzedazy mieszkania, a takze na tym, zeby ktos zajal sie tym za mnie, poniewaz nie mieszkam na miejscu. Podpisalam umowe z Galeria Nieruchomosci dzien po swietach Bozego Narodzenia, a po dwoch tygodniach mialam juz kupca. Moja rola sprowadzala sie glownie do zlozenia kilku podpisow, nie musialam sie absolutnie o nic martwic. Nie myslalam, ze sprzedaz mieszkania moze byc tak latwa, szybka i przyjemna;)”

Anna G.

„Bardzo dziękujemy za pomoc w spełnieniu naszych marzeń w postaci własnych czterech kątów. Spotkaliśmy się z życzliwością, uczciwością i pełnym profesjonalizmem co było miłym zaskoczeniem w porównaniu do poprzednich doświadczeń z innymi biurami nieruchomości. Nieocenione było także zaangażowanie Pani Moniki w zakresie pomocy w otrzymaniu kredytu. Z jej pomocą cały proces przebiegł bezproblemowo i w bardzo szybkim tempie. Z całego serca mogę polecić to biuro nieruchomości.”

Anita F.

„Miałam przyjemność współpracować z panem Adrianem Olczakiem przy okazji wynajmu mieszkania. Pan Adrian jest niezwykle sumienny, dokładny, kulturalny i profesjonalny. Gorąco polecam!”

Anna L.W.

„Wystawiając pierwszą ocenę przecieram szlak, ale warto. Zakupiłem mieszkanie z pomocą tego biura, współpracując z p. Adrianem. Zanim współpraca rozpoczęła się na dobre, od początku kontakt był bardzo dobry. Czy mailowo czy telefonicznie – p. Adrian był praktycznie zawsze dyspozycyjny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy problemów na etapie zakupowo-kredytowym służył pomocą i działał od razu bez zwłoki. Drobne przeoczenia się zdarzały, jednak są one pomijalne, ponieważ nie myli się ten, kto nic nie robi, a p. Adrian był równo i mocno zaangażowany we współpracę od etapu poszukiwania mieszkania do dnia jego odbioru. Polecam taką współpracę każdemu poszukującemu mieszkania!”

M.

„Jestem pełna podziwu dla Pani Moniki! Jej pomoc i profesjonalizm sprawiły, że mieszkano sprzedało się w ekspresowym tempie! A zaangażowanie wykracza poza wszelkie oczekiwania.
Gorąco polecam usługi świadczone przez firmę Galeria Nieruchomości.”

Krystyna T.

„Gorąco polecam profesjonalną, rzetelną firmę Galeria Nieruchomości.
Próbowałam sprzedać mieszkanie przez 3 lata, korzystając z różnych biur.
Dopiero Pani Monika Gawrońska wykazując pełne zaangażowanie i dla mnie niekonwencjonalne podejście sprawiła, że UDAŁO SIĘ.
Pani Monika zaraża optymizmem, radością i wiarą, że na pewno właśnie się UDA.
Przekonała mnie, że jest to możliwe. Czułam się w pełni „zaopiekowana”.
Serdecznie za wszystko dziękuję i życzę równie owocnych transakcji.“

Hanna P.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie.Pani Monika Gawrońska to właściwa osoba na właściwym miejscu.Polecam.”

Ewa D.

„Pani Monika bardzo się zaangażowała w sprzedaż mojego mieszkania. Zadbała o bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży a to było dla mnie niezwykle ważne. Polecam współpracę z tym biurem!“

Beata T.

„Zdecydowanie polecam współpracę z Galerią Nieruchomości prowadzoną przez Panią Monikę Gawrońską! Miałam przyjemność korzystać z jej usług, gdy szukałam najemcy do własnego mieszkania. Udało się to już podczas pierwszego dnia pokazowego!! po tym, jak P. Monika zamieściła ogłoszenie okazało się, że jest kilka osób zainteresowanych wynajmem, gdzie wcześniej mieszkanie stało kilka miesięcy puste. Podsumowując, współpraca była wymarzona – sprawna, rzetelna i w przyjemnej atmosferze.“

Natalia S.

Gorąco polecam, świetna i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm i skuteczność, jeśli masz jakieś problemy związane z nieruchomościami to juz znasz adres, pod który bez chwili zastanowienia można się zgłosić.

Adrianna K.

„Polecam, prawdziwi profesjonaliści, w 2-3 tyg sprzedali moje mieszkanie.”

Karol K.

„Polecamy firmę Galeria Nieruchomości reprezentowaną przez Monikę Gawrońską. Jesteśmy pełni uznania za działania przy pośrednictwie w sprzedaży mieszkania. Z tak dynamicznie i aktywnie działającym pośrednikiem jeszcze się nie spotkaliśmy. Wszelkie formalności prawne i administracyjne były załatwiane przez firmę p. Gawrońskiej. Sprzedaż mieszkania została zrealizowana w przewidywanym wcześniej czasie. POLECAMY!”

Mirosława C.

„Polecam współpracę z Galerią Nieruchomości. Sprzedawałem bardzo duże mieszkanie w Poznaniu z innymi biurami kilka lat. Galeria Nieruchomości sprzedała moje mieszkanie w niecałe 2 miesiące. Nie musiałem martwić się o nic – wszystkie formalności i cały marketing wzięli na siebie. Bardzo skuteczne i profesjonalne  biuro – polecam każdemu.”

Grzegorz Z.

„Rewelacja! Skutecznie, profesjonalnie i szybko! Polecam :)”

Anna L.

„Sprzedaż mieszkania, lub domu to niełatwa decyzja, a to dopiero początek drogi… Warto więc mieć do pomocy kogoś, kto przeprowadzi transakcję od początku do końca, kto da poczucie bezpieczeństwa i zadba zarówno o stronę sprzedającą, jak i nowych nabywców. Mając to na uwadze, mogę z całą pewnością polecić Galerię Nieruchomości. To profesjonaliści, którzy, zbadają rynek, określą odpowiednią cenę, zawsze służą radą, dbają o to, by podkreślić wszelkie walory nieruchomości i doprowadzić do satysfakcjonującego obie strony finału. Jednym słowem: bardzo polecam!”

Kinga T.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: