Tulce

ul. Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 079 PLN
Powierzchnia
12,44 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2003
Numer oferty
10/4958/OMW

Opis nieruchomości

Kawalerka blisko Poznania bez opłat licznikowych

Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, na atrakcyjnym pełnym zieleni osiedlu, chcesz bywać w Poznaniu lub innych pobliskich miejscowościach i dobry dojazd jest Twoim wymogiem, a także nie chcesz martwić się o dodatkowe koszty, to z pewnością ta kawalerka jest dla Ciebie.

Mieszkanie znajduje się na kameralnym i zadbanym osiedlu w Tulcach - na granicy z Poznaniem ok. 8 km od Ronda Rataje. Do Twojej dyspozycji w cenie jedynych 1079,00 zł miesięcznie (BEZ OPŁAT LICZNIKOWYCH I DODATKOWEGO CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO) będziesz mieć:

- pokój z aneksem kuchennym (12,44 m2),
- łazienka (2,34 m2),
- stanowisko do zaparkowania Twojego pojazdu,
- możliwość korzystania z części rekreacyjnej (miejsce do grillowania, urządzenia do fitness, stół do ping-ponga, kosz do gry oraz teren, na którym już za chwilę będziesz łapać promienie słoneczne).

Niewątpliwym atutem mieszkania jest ekspozycja południowa, dzięki której optymizm żadnego Cię nie opuści.

Kawalerka jest w pełni wyposażona, a co za tym idzie - wszystko będziesz mieć na miejscu, bez konieczności transportowania mnóstwa mebli.

Czas najmu: min. 1 rok.

Kaucja zwrotna: 2-krotny miesięczny czynsz.

Forma najmu: najem instytucjonalny (koszt notarialny, to 50% właściciel i 50% najemca).

Możliwa również współpraca z firmami – właściciel wystawia FV.

Mieszkanie jest wolne od zaraz i gotowe do wprowadzenia.

Kontakt:

723-898-911 Robert Gawroński

Mapa

Kontakt

Robert Gawroński

Robert Gawroński

Właściciel/Doradca Klienta/Fotograf

Telefon:
723-898-911
E-mail:
robert.gawronski@galeria.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Galeria Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Galeria Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).