Bolechowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 PLN
Cena za m2
6,52 PLN
Powierzchnia działki
2 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
150
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
3/4958/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz gruntu, na którym mógłbyś zarobić zmieniając jego przeznaczenie ?

Poniżej przedstawię Ci możliwości, jakie oferuje prezentowana nieruchomość.

Zacznijmy od podstaw:
Lokalizacja: gm. Czerwonak, Bolechowo
Nieruchomość położona kilkaset metrów od ulicy Poznańskiej – trasy łączącej Poznań oraz Murowaną Goślinę.

Odległość od Poznania : ok. 15 km

Powierzchnia: 0.23 ha , Łąki trwałe ŁIV

Stan prawny : Pełna własność z KW
Przeznaczenie : Grunt Rolny

Skoro znamy już podstawowe informacje, przejdźmy do możliwości:

W sąsiedztwie przeważa zabudowa przemysłowa – budynki produkcyjno – magazynowe, tak więc proponowana zmiana przeznaczenia powinna oscylować w tym zakresie. Na stan obecny, tereny przeznaczone do sprzedaży nie są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (dalej "MPZP").

Procedura, którą musiałbyś przejść polega na złożeniu wniosku o zmianę MPZP. Wniosków tego typu wpłynęło bardzo dużo do Urzędu Gminy Czerwonak, czego konsekwencją jest decyzja Wójta o rozpoczęciu prac nad rozpatrywaniem wniosków i przystąpieniu do opracowania nowego MPZP. Cała procedura potrwa około 2 lata. Gdy uzyskasz nowe przeznaczenie w MPZP, należy złożyć wniosek o wyłączenie tego terenu z produkcji rolnej.

O jakich zyskach mówimy ? Tereny przeznaczone pod zabudowę przemysłową w najbliższym sąsiedztwie oferowane są w cenach 76-110 zł/m2 co oznacza, że zysk z zainwestowanej kwoty będzie 7-11 krotny !
Pewnie zadajesz sobie pytanie, dlaczego właściciel nie zrobi tego osobiście, skoro można na tym tyle zarobić ? Odpowiedź jest prosta - brak czasu. Zależny nam na szybkiej sprzedaży, stąd tak atrakcyjna cena. Takie sytuacje jak ta, rodzą okazje dla Ciebie !

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Gruntów Rolnych i Leśnych, teren nie przekracza powierzchni 0.30 ha co oznacza, że może zostać sprzedany dowolnemu nabywcy.

Zapewne masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w powyższym opisie, dlatego też zapraszam do kontaktu.

Adrian Olczak
tel. 536 993 661

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Mapa

Kontakt

Adrian Olczak

Adrian Olczak

Doradca Klienta

Telefon:
536-993-661
E-mail:
adrian.olczak@galeria.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Galeria Nieruchomości Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Galeria Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).