Ogrody – mieszkania w Poznaniu

W każdym z miast są lokalizacje wyjątkowe, które posiadają unikalne atuty. Osoby, dla których mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu jest marzeniem idą w świetnym kierunku. Osiedle znajduje się w zachodniej części Jeżyc i wyróżnia się na tle innych walorami spacerowymi. Tylko tam znaleźć można pełne uroku jezioro Rusałka, bogaty w roślinność Ogród Botaniczny, a tuż obok Park Sołacki. Wszystko w niewielkich odległościach od siebie. Czy potrzeba więcej, aby poczuć się wspaniale bez opuszczania metropolii? Duża przestrzeń pełna terenów zielonych sprawia, że w mieszkaniu na Ogrodach można w pełni odpocząć i zregenerować siły po pracy, bez potrzeby rezygnacji z uroków miasta. Gdzie indziej w Poznaniu znajdziesz tak spokojne i przestronne mieszkanie? Poznań, Ogrody to lokalizacja dla osób ceniących sobie najwyższy poziom komfortu w pięknym otoczeniu przyrody.

Poznaj urok Ogrodów i korzystne ceny mieszkań

Oferty, które przygotowała dla swoich Klientów Galeria Nieruchomości wyróżniają się pozytywnie na tle innych, jakie są dostępne w stolicy Wielkopolski. Dbamy o to, aby każdy miał możliwość znalezienia dla siebie idealnego lokalu. Mieszkania z dwoma, trzema czy nawet pięcioma pokojami są osiągalne i to w zaskakujących cenach. Ogrody jako część Poznania o specjalnych atutach rysuje się jako doskonałe miejsce do życia, zwłaszcza dla młodych rodzin. Zabudowa w tej części miasta jest niższa. Nie ma tu dużych wieżowców czy długich bloków z płyty. Mniejsza zabudowa, domy wielorodzinne z ogrodami – to oznaka większego spokoju i bezpieczeństwa. Młode rodziny z małymi dziećmi znajdą tu swoją oazę – komfortową przestrzeń do życia z mnóstwem terenów zielonych na rodzinne spacery.

Przestronne mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu – wystarczy się zdecydować

Choć osiedle znajduje się trochę na uboczu, jest doskonale skomunikowane. Pętla tramwajowa oraz szereg linii autobusowych pozwalają dotrzeć praktycznie w każde miejsce na terenie Poznania, a także poza jego granice. Warto dodać, że na miejscu znajdują się ważne placówki edukacyjne, na czele z wydziałami uniwersyteckimi – chodzi zarówno o Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, jak też o Uniwersytet Przyrodniczy. Ogrody to miejsce świetnie zlokalizowane – zarówno pod względem dojazdu do centrum, jak i wyjazdu za miasto. Jest o wiele spokojniej niż w dzielnicach położonych bliżej centrum – dlatego jest to przestrzeń idealna do kreatywnej pracy oraz odpoczynku na łonie natury.

Handel, usługi i spacery

Na terenie osiedla znajduje się wiele sklepów, w tym nowoczesny dyskont popularnej sieci handlowej. Nie mogło też zabraknąć punktów usługowych, w tym gabinetów stomatologicznych czy weterynaryjnych. Jednak tym, co wyróżnia to miejsce szczególnie są lokalizacje idealne do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Mieszkanie na Ogrodach w Poznaniu to okazja do tego, by móc udanie wypoczywać po pracy i nauce. Galeria Nieruchomości pomoże znaleźć Klientom lokum w tej okolicy. Zapraszamy chętnych!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: