Winiary – mieszkania w Poznaniu

Jest to idealne miejsce do wprowadzenia się na stałe lub tymczasowo dla osób poszukujących ciszy i spokoju. To osiedle w większości składa się z bloków wielorodzinnych. Szukając odpowiedniej nieruchomości, warto rozważyć mieszkania na sprzedaż i wynajem na poznańskich Winiarach. To znakomite miejsce zarówno dla młodych osób, jak i starszych, którym zależy na dobrej lokalizacji i wielu obiektach użyteczności publicznej na wyciągnięcie ręki.

Liczne atuty

Pobliskie place zabaw dla najmłodszych to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dzieci po zakończonych lekcjach mogą udać się nie tylko na place zabaw, ale i boiska, np. do gry w piłkę nożną, koszykówkę, czy siatkówkę. W okolicy znajduje się także sporo atrakcji dla dorosłych, np. uczęszczanie na osiedlowe zajęcia z gimnastyki pod okiem doświadczonych trenerów to znakomita forma aktywnego spędzenia wolnego czasu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na wynajem i sprzedaż na Winiarach, poznańskiej, szybko rozwijającej się dzielnicy. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy pięknych widoków na wysokości, jak i fani nowoczesnego budownictwa.

Bezcenna wygoda

Jest to osiedle o bardzo rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. Dwie linie tramwajowe, dwie duże galerie handlowe, wiele obiektów gastronomicznych oraz lokali usługowych i handlowych – wszystko to i więcej znajdziecie na Winiarach w Poznaniu. Mieszkania na wynajem i sprzedaż w tej okolicy, to prawdziwa gratka dla osób, które cenią sobie wygodę. Na zakupy spożywcze udasz się do osiedlowych sklepików, a większe zakupy zrobisz w Centrum Handlowym Plaza lub Pestka. Na osiedlu znajduje się również kilka szkół i przedszkoli.

Atrakcyjna okolica

Tuż obok znajduje się Uniwersytet, dzięki temu mieszkania do wynajęcia na Winiarach w Poznaniu bardzo często wybierane są przez osoby uczące się. Przez osiedle przebiega droga powiatowa, która prowadzi do Swarzędza lub Koninka. Dzięki temu mieszkanie na sprzedaż na poznańskich Winiarach to również świetna okazja dla osób podróżujących do pracy do sąsiadujących miejscowości.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: