Sołacz – mieszkania w Poznaniu

Chyba nie ma piękniejszej okolicy w Poznaniu, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość romantycznych alejek oraz parków i stawów. Osobom, które cenią sobie ciszę oraz piękne, zielone widoki polecamy urokliwe mieszkania na sprzedaż. Poznań, Sołacz to zdecydowanie dzielnica z osobowością, która odstaje od jej szarych odpowiedników. Nie bez powodu okoliczne parki to częste miejsca ślubnych sesji zdjęciowych – takich widoków nie znajdziesz w żadnym innym zakątku miasta! Wynajem oraz sprzedaż nieruchomości w tej okolicy to prawdziwa okazja, obok której nie można przejść obojętnie.

Nieoceniona przyroda

Mieszkania na wynajem i sprzedaż w Dolinie Bogdanki na Sołaczu w Poznaniu rozchodzą się jak świeże bułeczki, każdy marzy o lokum z widokiem na tereny zielone. Jest to miejsce, które pokochali wszyscy miłośnicy spacerów – nieopodal Parku Sołackiego znajdują się przepiękne lokalizacje, które powinien zobaczyć każdy mieszkaniec Poznania, takie jak Ogród Dendrologiczny, Park Cytadela oraz Jezioro Rusałka. Jest to również doskonałe miejsce dla pasjonatów sportów! Okoliczni biegacze i rowerzyści korzystają z alejek o każdej porze roku. Warto wziąć to pod uwagę szukając wymarzonych czterech kątów na sprzedaż bądź wynajem.

Spokojna okolic

Tam czas płynie wolniej – jest to zdecydowanie jedna z najcichszych dzielnic w Poznaniu. Mieszkania do wynajęcia na Sołaczu są usytuowane w spokojnej okolicy, bez wzmożonego ruchu drogowego nawet podczas miejscowych ‘godzin szczytu’. W okolicy znajdują się liczne, kameralne kawiarenki i restauracje, w których można przemiło spędzić czas. Jest to również dzielnica znana z wielu przedszkoli i szkół. W pobliskich parkach znajdują się świetnie wyposażone place zabaw z prawdziwego zdarzenia! Każdy maluch pokocha nowoczesne zjeżdżalnie, huśtawki, czy karuzele linowe.

Wille

Dzielnica została zaprojektowana przez architekta, który jest odpowiedzialny za najpiękniejsze europejskie miasta – takie jak Madryt, Wiedeń, czy Bruksela. Pomimo upływu czasu poznańskie nieruchomości, które powstawały w tej okolicy, utrzymane są w jednolitym stylu. Właśnie dlatego zarówno mieszkania na sprzedaż, jak i wynajem na Sołaczu dostępne są w bardzo klimatycznych kamienicach oraz luksusowych apartamentach.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: