Piątkowo – mieszkania w Poznaniu

Szukając swojego miejsca w stolicy Wielkopolski, warto rozważyć dzielnice oddalone od śródmieścia, które pomimo swojej lokalizacji mają ciągle bardzo dobry dojazd do centrum. Nie tylko ceny są atrakcyjniejsze, ale i wybór oferowanych lokali jest o wiele większy. Wysokie bloki gwarantują fantastyczne widoki, a nowoczesne nieruchomości prosto od dewelopera zapewniają luksus na miarę przyszłości. Mieszkania na sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu to znakomita inwestycja, która nie tylko się opłaca, ale i zwraca.

Rozwinięta komunikacja

Mieszkania na wynajem lub sprzedaż na Piątkowie w Poznaniu wyróżniają się ogromną ilością atutów. Jednym z nich jest znakomity dojazd do praktycznie każdego zakątka w mieście. Ta informacja ucieszy nie tylko osoby podróżujące samochodami, ale i korzystające z komunikacji miejskiej. Na osiedlu zlokalizowane są aż dwie pętle – Piątkowska oraz Sobieskiego, dzięki temu przez osiedle przejeżdża wiele linii tramwajowych. Oprócz tego rejon ten bogaty jest w wiele przystanków autobusowych.

Świetne umiejscowienie

Mieszkania do wynajęcia na poznańskim Piątkowie to znakomite rozwiązanie dla osób, które uczęszczają na pobliskie uczelnie lub pracują w okolicy. Na sąsiadującym Morasku usytuowane są liczne wydziały publicznego uniwersytetu, nie trzeba przejeżdżać przez całe miasto na poranne zajęcia. Osoby, które decydują się na wynajem lub kupno w tej okolicy mogą również liczyć na szeroki wybór miejsc do spacerów, czy uprawiania sportu. Jest to dzielnica bogata w tereny zielone i rozwijające się szlaki oraz ścieżki rowerowe.

Okazja, której nie można przegapić

Każde oferowane przez naszą Galerię Nieruchomości mieszkanie na sprzedaż lub wynajem jest znakomicie usytuowane. Poznań, Piątkowo nie pozostaje w tyle za innymi dzielnicami. Liczne obiekty użyteczności publicznej sprawiają, że potrzeba dalekich podróży do odległych miejsc zmniejszona jest praktycznie do minimum. Całe osiedle bogate jest w liczne szkoły, kościoły, sklepy oraz obiekty gastronomiczne. Do okolicznych centrów handlowych – Galerii Pestka oraz Plaza, wystarczy odbyć krótką podróż lub udać się na spacer. Wszystkie starannie wyselekcjonowane mieszkania na sprzedaż lub wynajem w Poznaniu to znakomita okazja.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: