Aktualności

Sprzedać czy wynająć – jak lepiej zarobić na mieszkaniu?

administrator 23 kwietnia 2019

Pieniądze powinny pracować – to niezbywalne prawo wielkiego biznesu, które w mniejszym lub większym stopniu dotyczy każdej sfery życia codziennego.

Większość z nas dąży do osiągnięcia stabilności i sukcesu finansowego. Nie bez powodu ich głównym wyznacznikiem jest posiadanie nieruchomości. Coraz więcej ludzi wykorzystuje rynek nieruchomości jako najbardziej sprawdzony instrument inwestycyjny, który zwiększa możliwości finansowe i jednocześnie chroni oszczędności pieniężne przed utratą wartości.

Więcej

JAK SZYBKO SPRZEDAĆ MIESZKANIE?

administrator 16 kwietnia 2019

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Są takie chwile w życiu, kiedy przychodzi czas na zmianę. Zmianę nieruchomości. Do sprzedaży mieszkania zazwyczaj skłaniają Cię istotne wydarzenia: powiększenie rodziny lub propozycja intratnej posady w innym mieście. W takich sytuacjach istotny jest czas. Chcesz zdążyć z przeprowadzką przed narodzinami potomka lub wygaśnięciem atrakcyjnej oferty pracy.

Więcej

Po co ten blog?

administrator

Coraz więcej bardzo dobrych agentów i biur stawia na edukację klientów. Coraz więcej pisze się o praktykach rynku nieruchomości, pracy pośrednika, usługach pośrednictwa, umowach, czy prowizjach. O tym, co dobre dla klienta i o tym co niekorzystne.

Więcej